9 серпня 2013 року о 10 годині у приміщенні Ямпільської районної ради голова Хмільницької районної ради Чмелюк Василь Арсеньович взяв участь у розширеному  засіданні Координаційної ради з питань місцевого самоврядування  при голові обласної Ради з питань: 

Детальніше

     8 серпня 2013 р. депутат обласної ради Антонець Тетяна Іванівна з головою Хмільницької районної ради Чмелюком Василем Арсеньовичем відвідали с. Жданівку, де зустрілись з сільським головою Ядвіжиною Станіславою Зигмундівною та директором школи Лучицькою Наталією Іванівною. 

Детальніше

     08 серпня 2013 року відбулось засідання президії районної ради. На засіданні розглядались питання, які вносяться на розгляд чергової 21 сесії районної ради 6 скликання. Члени президії погодили порядок денний 21 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановано до розгляду.

Детальніше

     Відповідно до статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” 15 серпня  2013 року о 10 годині  в малому залі районного Будинку культури скликається 21 сесія районної ради 6 скликання.

Детальніше

     Положення про відбір кандидатів на навчання у Вінницькому Національному медичному університеті ім. М.І. Пирогова на контрактній основі за кошти районного бюджету.

Детальніше

     Нові завдання щодо підвищення кваліфікації керівників та спеціалістів служб персоналу державних органів

Детальніше