З початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.

Детальніше

15 січня працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Олександром Шмалем  проведено виїзний прийом громадян в Уланівській територіальній громаді.

Детальніше

  13 січня працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Олександром Шмалем  проведено вуличне інформування жителів м. Хмільника щодо системи безоплатної правової допомоги.

Детальніше
Фестиваль колядок
2020-01-11 11:52:36

11 січня 2020 року у районному Будинку культури відбувся фестиваль колядок, в якому взяли участь церковні хори з усіх парафій Хмільницького благочиння та фольклорні колективи Хмільницького району. У їх виконанні прозвучали традиційні українські колядки, які славлять народження Спасителя Ісуса.

Детальніше

3 січня 2020 року в залі засідань районної державної адміністрації відбулась нарада з сільськими головами щодо проведення третього районного фестивалю щедрівок і колядок в с.Куманівці.

Детальніше
Різдво Христове
2020-01-03 13:44:34

Дорогі земляки – жителі Хмільницького району! Від імені депутатського корпусу Хмільницької районної ради та від себе особисто щиро вітаю вас з величним, прекрасним та радісним святом – Різдвом Христовим!

Детальніше