13 лютого 2020 року об 11:00 в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбувся онлайн-семінар «Про 17 обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад», організований Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.
07 лютого працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Олександром Шмалем проведено виїзний прийом громадян в Уланівській та Порицькій територіальних громадах.
31 січня 2020 року в селі Уланів відбулися загальні збори громадян.
28 січня 2020 року у м.Вінниця відбулися Загальні збори уповноважених представників – членів Асоціації органів місцевого самоврядування.
28 січня 2020 року в залі засідань Хмільницької РДА відбулося представлення заступника голови районної державної адміністрації Шевченка Юрія Сергійовича.
Платники єдиного податку, що належать до І групи, тобто чий річний дохід не перевищує 300 тисяч гривень, можуть працювати без РРО. Про це йдеться у Законі «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» та інших законів України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг (закон № 128-IX від 20.09.2019) та зміни до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і послуг (закон № 129-IX від 20.09.2019).