Дирекція конкурсу обласної Ради «Комфортні громади» проаналізувала подані громадами проєкти на відповідність технічним вимогам та комплектності. За результатами відбору до фінального етапу потрапило 162 проєкта. 

Детальніше

       Хмільницька районна рада на чолі з головою Юрієм Слабчуком та Хмільницька райдержадміністрація на чолі з головою Богданом Кузнецом спільно з ДП «Хмільницький держлісгосп» долучилися до міжнародного екологічного проєкту «Озеленення планети».

Детальніше

    4 квітня, на 42-му році життя перестало битись серце голови Уланівської сільської ради, депутата Вінницької обласної ради 7-го скликання, колишнього заступника голови Вінницької ОДА Олександра Крученюка.                                              

Детальніше

     1 квітня відбувся черговий етап весняної призовної кампанії 2021 року – засідання призовної районної комісії та урочисті проводи до лав Збройних Сил України перших строковиків – юнаків з Хмільницької, Війтівецької та Уланівської громад.

Детальніше
Комфортні громади
2021-03-26 15:39:54

       Хмільницька районна рада в особі голови Слабчука Юрія Олексійовича уклала Договір про співробітництво з Калинівською, Козятинською, Війтівецькою та Іванівською територіальними громадами та домовились про участь в конкурсі Вінницької обласної ради «Комфортні громади» з метою вирішення питань місцевого значення району.

Детальніше

       Вже сьомийрік поспіль, 26 березня, в Україні відзначають День Національної гвардії України.

Детальніше