21 липня 2017 року в селах Уланів і Лозна закладено капсули на будівництво храмів Української православної церкви Київського патріархату.
20-го липня у Хмільницькому районі відбулося виїзне засідання Колегії обласної державної адміністрації та Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради. В роботі засідання взяли участь голова обласної державної адміністрації В.В.Коровій, голова обласної ради А. Д.Олійник, голова районної ради З.Г. Бонсевич, голови райдержадміністрації Є.В. Буткевич.
14 липня 2017 року в залі Хмільницької районної державної адміністрації відбулися урочистості з нагоди Дня бухгалтера. Із святом професіоналів бухгалтерської справи Хмільниччини привітали голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич.
Шановні хмільничани! Щиро вітаю вас з великим державним святом - Днем Конституції України.
22 червня відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні. З цієї нагоди відбувся мітинг і покладання квітів до Меморіалу воїнів-хмільничан, загиблих в роки Другої світової війни в м. Хмільнику.
22.06.2017 року відбулося засідання Конкурсної ради другого районного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Хмільницького району, під час якого було визначено проекти - переможці: