Хмільницьке управління ГУ ДФС у Вінницькій області нагадує фізичним особам, які мають у власності нерухоме майно відмінне від земельної ділянки, про настання граничного терміну сплати нарахованих сум податку. Податок сплачується протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. Тож для платників, які отримали повідомлення про сплату податку на нерухомість 30 червня (граничний термін вручення) граничний термін сплати завершується 29 серпня.

Детальніше

Відповідно до протоколу засідання Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року» від 19.08.2019 р. № 3  та Положення «Про районний конкурс «Людина року», Організаційний комітет вирішив визнати переможцями та нагородити дипломом, статуеткою «Людина року» та грошовою премією у розмірі 500 грн. в наступних номінаціях: 

Детальніше

19 серпня 2019 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року».

Детальніше

Система безоплатної правової допомоги захищає та допомагає відновити права найбільш вразливих та пільгових категорій українців.

Детальніше

Часто виникають ситуації, коли зареєстрована особа, фактично не проживає за місцем реєстрації продовж тривалого часу, але самостійно не хоче "виписуватися", будь це колишній чоловік, що вже 6 років не живе по "прописці", а змінювати місце реєстрації не хоче, чи рідний брат, який виїхав на заробітки й вертатися на Батьківщину не планує, а може й взагалі далекий знайомий, якого Ви чомусь вирішили зареєструвати у власному житлі, а оплату комунальних послуг здійснюєте Ви.

Детальніше
Співчуваємо
2019-08-07 12:25:18

Внаслідок ворожого обстрілу в зоні проведення операції об’єднаних сил 6 серпня загинув наш земляк  із села Торчин  старший стрілець десантно- штурмової роти  Шандра Сергій Іванович. Хмільницька районна рада висловлює щирі співчуття близьким та рідним загиблого. Вічна слава Героям!

Детальніше