29 серпня 2019 року о 09:00 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний позачергової 35 сесії районної ради та проект рішення з питання, які заплановано до розгляду.
В Україні сьогодні, 29 серпня відзначають День пам’яті захисників, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність країни.
З нагоди відзначення 28-ї річниці незалежності України в обласній філармонії ім. М. Леонтовича відбулися урочистості та святковий концерт «Новий день над Україною».
24 серпня 2019 року в День Незалежності України містом Хмільник пройшла урочиста хода за участю заступника голови Хмільницької районної ради Анатолія Войцещука, першого заступника голови Хмільницької райдержадміністрації Павла Горбатюка, працівників райдержадміністрації і районної ради, молоді, ветеранів, військовослужбовців, учасників операції об'єднаних сил, громадських організацій.
Шановні жителі Хмільницького району! Щиро і сердечно вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!
23 серпня 2019 року о 10:00 біля пам'ятника Тараса Шевченка відбулось урочисте святкування Дня Державного Прапора України.