Живий вогонь
2018-06-25 16:24:27

23-24 червня у м. Хмільнику проходив етнофестиваль «Живий вогонь». Фестиваль звичаєвої культури відбувається на Вінниччині, загалом, вдесяте, а на Хмільниччині – втретє поспіль.

Детальніше

Шановні державні службовці! Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем державної служби України. Вірно, чесно та шляхетно служити своєму народові та державі в ім’я її процвітання для українців у всі часи було почесним обов’язком. Без сумніву, саме на Вас покладена основна відповідальність за стан справ у розбудові нашої країни, за втілення в життя всіх найголовніших функцій держави. 

Детальніше

22 червня, у День скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні, відбувся мітинг-реквієм. 

Детальніше
День скорботи
2018-06-22 08:38:34

22 червня відзначають День скорботи та вшанування пам’яті жертв війни. Цього дня згадують всіх безвинно загиблих. Кожного, хто віддав життя за рідну землю в роки Другої світової війни.

Детальніше

21 червня 2018 р. відбулися урочистості з нагоди Дня державної служби України. 

Детальніше

21 червня голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич та голова Хмільницької райдержадмінстрації Євгеній Буткевич іпривітали із присвоєнням почесного звання "Мати -героїня" чотирьом багатодітним матерям Хмільницького району. Керівники району вручили матерям-героїням відповідний  нагрудний знак, посвідчення про присвоєння та квіти.

Детальніше