22 січня 2020 заступник керівника виконавчого апарату Хмільницької районної ради Валерій Нечипорук, заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Микола Чикотун прийняли участь в урочистому зібранні «Єдині ми – соборна Україна!» до Дня Соборності України, яке відбулося в Хмільнику біля пам'ятника Тарасу Шевченку.
Шановні жителі району! Дорогі земляки! Прийміть найщиріші вітання з великим державним святом – Днем Соборності України!
Щедра на таланти наша хмільницька земля. Вміють у нас і працювати, і гостей частувати, і пісню заспівати.
З початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року.
15 січня працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Олександром Шмалем проведено виїзний прийом громадян в Уланівській територіальній громаді.
13 січня працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Олександром Шмалем проведено вуличне інформування жителів м. Хмільника щодо системи безоплатної правової допомоги.