11 травня 2017 року в Хмільнику відбулася урочиста церемонія підняття державного прапора України та прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи.
Шановні жителі району! У травні все європейське співтовариство відзначає День Європи. Прагнення до європейського рівня життя, європейських цінностей і стандартів визначило європейський вибір нашої країни.
9 травня 2017 року в м.Хмільник відбулися урочисті заходи по відзначенню Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Дорогі ветерани та учасники Другої світової війни! Шановні жителі району! Прийміть найсердечніші вітання з нагоди Дня пам’яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Європі!
27 квітня працівниками відділу "Хмільницьке бюро правової допомоги" Ганною Мариніч та Інною Шереметою проведено робочу зустріч з головою Куманівецької сільської ради Андрієм Титулою.
28 квітня 2017 року в районному Будинку культури пройшло свято обдарованих дітей Хмільницького району «Таланти вітають таланти».