29 серпня в Україні з метою належного вшанування пам'яті загиблих учасників Антитерористичної операції в Україні, українських військовослужбовців та учасників добровольчих батальйонів, утвердження високої патріотичної культури в суспільстві, виховання в молоді поваги до полеглих за Незалежність Батьківщини встановлено День пам’яті.

Детальніше

28 серпня 2020 року в рамках заходів, приурочених до вшанування пам’яті героїв АТО, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова райдержадміністрації Максим Мазурик, керівник апарату райдержадміністрації Наталія Ткачук, представник громадської організації «Спілка учасників АТО м. Хмільника та Хмільницького району» Надія Сівоха відвідали могли полеглих воїнів Рачка М.П., Сівохи В.В., Шандри С.І., Сторожука А.Ю.

Детальніше

28 серпня 2020 року у м.Хмільнику відбулося виїзне засідання Координаційної ради ветеранів АТО при обласній державній адміністрації.

Детальніше

28.08.2020 року відбулася колегія районного відділу освіти. У роботі колегії взяли участь заступник голови виконавчого апарату районної ради В.М.Нечипорук та заступник голови районної державної адміністрації Ю.С.Шевченко.

Детальніше

Станом на 09.00 год 27 серпня 2020 року на Хмільниччині не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19  і 102 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 130, з них  102 – одужали,  15 – на самоізоляції за місцем проживання, 3 - померли, на стаціонарному лікуванні перебуває 10 осіб. 

Детальніше

Станом на 09.00 год 26 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 1 новий випадок захворювання на COVID-19  і 102 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 130, з них  102 – одужали,  13 – на самоізоляції за місцем проживання, 3 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 10 осіб,  2- у Вінницькій ЦРЛ.

Детальніше