Графік проведення загальних зборів громадян за місцем проживання у Хмільницькому районі у січні – березні 2017 року.
22 січня 2017 року в с.Уланів Хмільницького району відбулися урочистості з нагоди Дня Соборності України.
19 січня 2017року в приміщенні Хмільницької районної ради головою районної ради Зоєю Бонсевич було проведено обговорення «Районної програми розвитку туризму в Хмільницькому районі на 2016-18 роки».
12 січня 2017 року в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулося спільне засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.
Шановні віряни! Сердечно вітаю Вас з величним святом, яке утверджує в серцях віру, сповнює душу і розум благими намірами, надихає на добро і милосердя – Різдвом Христовим.
Дорогі хмільничани! Щиро вітаю Вас з наступаючим Новим роком.