Спільне засідання
2019-01-24 15:12:19

24 січня  2019 року в малому залі районного Будинку культури відбулось спільне засідання колегії районної державної адміністрації та координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради.

Детальніше

22 січня 2019 року делегація Хмільницького району на чолі з головою Хмільницької районної ради Зоєю Бонсевич і головою Хмільницької районної державної адміністрації Євгенієм Буткевичем взяла участь в урочистостях з нагоди відзначення в області Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулися у приміщенні Вінницького обласного академічного українського музично-драматичного театру імені М. К. Садовського в м.Вінниця. 

Детальніше

22 січня 2019 року відбулися заходи, приурочені до 100-річчя підписання Акту Соборності українських земель.

Детальніше

 21 січня 2019 року в Сьомаківській сільській раді відбулося розширене  засідання виконкому, на якому було обговорено план перспективного розвитку територіальної громади на 2019-2021 роки.

Детальніше

18 січня 2019 року відбулися розширені засідання виконкомів Петриківської, Уланівської і Крижанівської сільських рад, на яких було проінформовано присутніх про проведену роботу за останні три роки та обговорено і визначено перспективні плани розвитку територій. Участь у заходах взяли перший заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Павло Горбатюк, заступник керівника апарату райдержадміністрації Олена Грицишина, члени виконкомів, активні жителі громад.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! 100 років тому, 22 січня 1919 року у Києві було проголошено Акт Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України, знаковим кроком на шляху становлення  незалежної і соборної держави. 

Детальніше