У першу неділю листопада своє професійне свято відзначають працівники соціальної сфери – люди, справою яких є віддана, невтомна праця на благо суспільства!                             

Детальніше

     Шановні працівники залізничного транспорту! Від депутатського корпусу Хмільницької районної ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята - Дня залізничника!                                           

Детальніше

Обласна рада проголосила 2022 рік роком Вінницької області. Наступний 2022 рік на Вінниччині проголошено роком Вінницької області. Таке рішення ухвалили депутати 29 жовтня на черговій сесії обласної ради та рекомендували органам місцевого самоврядування протягом 2022 року здійснювати заходи щодо відзначення 90-річчя утворення Вінницької області.

Детальніше

     30 жовтня Хмільницька районна рада із задоволенням долучилася до всеукраїнської акції «Створюємо ліси разом» на виконання програми Президента України «Зелена країна».     Працівники районної ради, райдержадміністрації спільно з представниками Війтівецької громади та ТОВ «Хмільницьке» висадили понад 5000 тис. саджанців дуба та чорного горіха. Завдяки зусиллям цих небайдужих людей на території Березнянського лісництва Хмільницького району з’явився новий лісовий масив площею 1,2 га.

Детальніше

     28 жовтня, з нагоди 77-ї річниці визволення України від нацистських загарбників, відбулося урочисте покладання квітів до Меморіалу воїнам-хмільничанам, загиблим в роки Другої світової війни. Участь в заході взяли голова районної ради Юрій Слабчук та заступник голови Василь Карпінець.      Цього дня в Україні вшановуються усі учасники визволення України від нацистського агресора, адже саме 28 жовтня 1944 року було покладено кінець поневоленню української землі, що стало ще одним важливим кроком  до становлення України, як держави.

Детальніше

     Орендарям земельних ділянок державної або комунальної власності!      ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує, що орендарі земельних ділянок зобов’язані у п’ятиденний строк після державної реєстрації права оренди земельної ділянки державної або комунальної власності надати копію договору оренди до відповідного контролюючого органу, а в разі оренди земельної ділянки в комплексі з розташованим на ній водним об’єктом – також відповідному територіальному органу центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства. Зазначену вимогу затверджено нормами ст. 25 Закону України від 06 жовтня 1998 року № 161-XIV «Про оренду землі».

Детальніше