24 серпня 2020 року в м.Хмільнику з нагоди Дня Незалежності України відбулось покладання квітів до пам'ятника Тараса Шевченка.

Детальніше

21 серпня голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, заступник голови райдержадміністрації Юрій Шевченко, начальник відділу освіти Андрій Жук та фельдшер санітарного відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Руслан Стукан провели плановий об’їзд шкіл району з метою перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року в умовах пандемії COVID – 19. Зокрема, було здійснено перевірку навчальних закладіву селах Пагурці, Тараски, Великий Острожок, Вишенька, Лозна, Ворнівці. У всіх начальних закладах проведено планові ремонти та підготовлено навчальні приміщення до нового навчального року.

Детальніше

Станом на 09.00 год 21 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 1 новий випадок захворювання на COVID-19  і 92 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 120, з них  92 – одужали,  17 – на самоізоляції за місцем проживання, 2 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 9 осіб.

Детальніше

20 серпня голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, заступник голови райдержадміністрації Юрій Шевченко, начальник відділу освіти Андрій Жук та фельдшер санітарного відділу Державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Хмільницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області Руслан Стукан провели плановий об’їзд шкіл району з метою перевірки готовності навчальних закладів до нового навчального року в умовах пандемії COVID – 19. Зокрема, було здійснено перевірку навчальних закладіву селах Порик, Томашпіль, Сьомаки, Колибабинці, Білий Рукав. У всіх начальних закладах проведено планові ремонти та підготовлено навчальні приміщення до нового навчального року.

Детальніше

Станом на 09.00 год 20 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 1 новий випадок захворювання на COVID-19  і 92 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 119, з них  92 – одужали,  17 – на самоізоляції за місцем проживання, 2 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 8 осіб.

Детальніше