10 квітня 2015 року заступник голови районної ради Дячок Юрій Борисович і депутат районної ради Гринюк Анатолій Михайлович відвідали дитячі будинки сімейного типу родини Єфімових та родини Лецьких, привітавши їх подарунками з нагоди великого православного свята Великодня.
10 квітня 2015 року в рамках двомісячника з благоустрою населених пунктів та на передодні великого православного свята Великодня, працівники виковчого апарату районної ради провели прибирання територій, прилеглих до адмінприміщення.
04 квітня 2015 року в буинку культури с. Великий Митник відбулись урочисті проводи юнаків до збройних сил України.
02 квітня 2015 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації.
27 березня 2015 року працівники Хмільницької районної ради взяли участь у суботнику - очистці і впорядкуванні території біля памятника воїнам 18-ої Армії.
Відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», листа Хмільницької районної державної адміністрації № 01-01-09-781 від 10.03.2015 роки, 13 березня 2015 року о 10 годині ранку в малому залі Будинку культури відбулася позачергова 34 сесію районної ради 6 скликання.