29 березня 2022 року об 10 годині в режимі аудіоконференції ((дистанційне засідання в онлайн режимі за допомогою системиZOOM)

Детальніше

Для обліку евакуйованих з територій, де відбуваються бойові дії необхідно:

Детальніше

Сьогодні, 10 березня 2022 р. в онлайн режимі було проведено пленарне засідання 15-ї позачергової сесії Хмільницької районної ради 8 скликання. У роботі роботі пленарного засідання взяв участь голова Хмільницької районної військово-цивільної адміністрації Богдан Кузнец.

Детальніше

  10 березня 2022 року об 10 годині в режимі аудіоконференції (дистанційне засідання) скликається  пленарне засідання позачергової  15 сесії Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

Борітеся — поборете!

Детальніше
Дорогі наші жінки!
2022-03-08 10:59:51

Сьогодні в усьому світі відзначають Міжнародний день боротьби ваші права і мирна планеті. Реалії сьогодення такі, що багатьом з вас доводиться пліч-о-пліч із нами боротись за нашу державу, боротисьіз підступним агресором. Війна торкнулася чи не кожної української родини, її берегині. Ми ніколи не пробачимо окупантам ваших сліз і страждань, суму і тривоги, які є нині на обличчях, наших дітей, жінок, матерів. Ми безмежно вдячні за те, що ви поряд із нами у важку для країни хвилину. Нехай перемога, мир, гарний настрій і весна як можна швидше прийдуть в наші домівки! Слава Україні!

Детальніше