ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує про початок другого етапу нової роботи з РРО з 1 січня 2021 року, відповідно до якого буде розширений перелік видів діяльності, для яких стане обов’язковим використання РРО (традиційних або програмних). З 01.01.2021 р.  по 01.04.2021 р.  РРО  необхідно застосовувати платникам єдиного податку другої та третьої групи, які мають дохід більше 1 млн.грн. та/або здійснюють такі види діяльності:

Детальніше
Робоча нарада
2020-12-22 10:59:08

22 грудня 2020 року голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук провів робочу нараду в Козятинській районній раді.

Детальніше
День енергетика
2020-12-21 16:59:55

Шановні працівники енергетичної галузі! Вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Детальніше

Шановні працівники Державної служби зайнятості України! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята. Значення вашої праці у  сучасному суспільстві важко переоцінити. Адже саме завдяки вашому професіоналізму в країні вирішуються питання регулювання ринку праці та соціального захисту безробітних громадян. 

Детальніше

Дорогі земляки! Ось і завітало до нас одне з найочікуваніших свят – День святого Миколая. Це свято приносить до наших домівок світлу радість та гарні сподівання.

Детальніше

17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби. В офіційному календарі професійних свят він з’явився після підписання відповідного Указу Президентом України в липні 2009 року. Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Детальніше