Як отримати податкову знижку. Громадяни, які не є суб’єктами господарювання та які протягом минулого року отримували заробітну плату, з якої утримувався податок на доходи фізичних осіб, мають право на отримання податкової знижки за умови наявності підстав, передбачених Податковим кодексом України.
З 15 жовтня податківці у складі робочих груп консультуватимуть фермерів у регіонах. Представники агросектору матимуть змогу оперативно вирішувати проблемні питання, пов’язані з реєстрацією податкових накладних. Вже цього тижня при обласних державних адміністраціях запрацюють робочі групи з врегулювання зазначених питань. До складу груп увійдуть представники Державної податкової служби України, які надаватимуть консультативну допомогу фермерам.
Станом на 09.00 год 20 жовтня 2020 року, за добу, на Хмільниччині зафіксовано 3 нових випадки захворювання на COVID-19 і 2 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 271, з них 224 – одужали, 32 – на самоізоляції за місцем проживання, 8 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 7 осіб.
Уряд продовжує дію адаптивного карантину до кінця цього року, оскільки це потрібний крок, щоб гарантувати більш безпечне середовище для українців. Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль 13 жовтня під час позачергового засідання Уряду. За його підсумками Кабінет Міністрів України підтримав внесення змін до постанови №641.
Станом на 09.00 год 19 жовтня 2020 року, за три доби, на Хмільниччині зафіксовано 6 нових випадків захворювання на COVID-19 і 2 особи, що хворіли на COVID-19, одужали . Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 268, з них 222 – одужали, 31 – на самоізоляції за місцем проживання, 7 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 8 осіб.
Станом на 09.00 год 16 жовтня 2020 року, за добу, на Хмільниччині зафіксовано 2 нових випадки захворювання на COVID-19 і 12 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали . Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 262, з них 220 – одужали, 22 – на самоізоляції за місцем проживання, 7 - померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 11 осіб, 2 особи - у Вінницькій центральній районній лікарні.