23 липня відбулися  засідання наступних постійних комісій:  - з питань земельних ресурсів та розвитку населених пунктів,

Детальніше

  Сьогодні, 19.07.2021 р. співробітником Хмільницького відділу Управління СБУ у Вінницькій обл. Матяшом Костянтином Леонідовичем  було проведено інструктаж працівників Хмільницкої районної ради на предмет попередження щодо реальної небезпеки підтримання контактів з представниками іноземних спецслужб, розвідувальних та правоохоронних органів, а також можливого приховування фактів перебування в іноземному громадянстві, потрапляння на тимчасово окупованих територіях Донецької і Луганської областй, АР Крим, у компрометуючі ситуації.

Детальніше

           13 липня 2021 року  голова районної ради Юрій Слабчук, директор Козятинського центру з надання безоплатної  вторинної правової допомоги  Комар Олександр Станіславович  та начальник Хмільницького бюро правової допомоги Ганна Мариніч підписали Меморандум про спільну діяльність щодо надання безоплатної правової допомоги. Метою цього Меморандуму є консолідація зусиль сторін, спрямованих на захист,  дотримання та забезпечення  гарантій державного захисту конституційних прав і свобод  громадян – жителів Хмільницької громади на безоплатну правову допомогу.

Детальніше

                                                          Шановні правоохоронці!      Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем Національної поліції України!      Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.                

Детальніше

     4 липня в Україні відзначатиметься 6-та річниця  з дня створення Національної поліції України. День поліції – це свято мужніх, відважних сміливих і сильних людей, які щоденно оберігають наш мир і спокій.      Сьогодні, 2 липня,  у Хмільницькому районному відділі поліції відбулися урочистості з нагоди професійного свята. Керуючий справами виконавчого апарату Хмільницької районної ради Євгеній Буткевич та заступник голови Хмільницької РДА Олександр Пузир привітали працівників районного відділу поліції та нагородили Почесними грамотами за сумлінне виконання обов’язків та високий професіоналізм, проявлений при виконанні завдань, попередженні та розкритті кримінальних правопорушень.

Детальніше

    2 липня у м. Києві Українська асоціація районних та обласних рад провела Збори Асоціації на тему «Проблемні питання фінансового забезпечення районних рад», участь у яких взяв голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук.

Детальніше