1 березня 2019 року в селах Маркуші та Пустовійти відбулися загальні збори громадян.  Участь у зустрічах  взяли голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, представники управління соціальної та молодіжної політики райдержадміністрації, Хмільницького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області, ТОВ "Енера-Вінниця", жителі громад.

Детальніше

26 лютого 2019 року в сільському Будинку культури села Лип'ятин відбулися загальні збори громадян.

Детальніше

25 лютого 2019 року в селі Чеснівка Хмільницького району пройшли урочистості з нагоди 148-ї річниці від дня народження Лесі Українки та 25-ї річниці відкриття пам'ятника видатній поетесі  в селі Чеснівка.  

Детальніше

22  лютого 2019 року в селі Сальниця відбулися загальні збори громадян.  Участь у заході взяли голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич,  представники управління соціальної та молодіжної політики, Хмільницького об’єднаного управління пенсійного фонду України у Вінницькій області, жителі громади.

Детальніше

21 лютого 2019 року о 10 годині в малому залі Будинку культури відбулась 33 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

21 лютого 2019 року о 09:30 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний 33 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановані до розгляду.

Детальніше