Робоча зустріч
2021-03-09 16:55:13

   Сьогодні голова Хмільницької  районної ради Юрій Слабчук разом з головою Хмільницької РДА Богданом Кузнецом провели робочу зустріч з сільським головою Уланівської територіальної громади Олександром Крученюком та директором КНП «Хмільницька ЦРЛ» Василем Залецьким.

Детальніше

      9 березня 1814 року народився визначний поет, класик української літератури, мислитель, художник Тарас Григорович Шевченко. Сьогодні, з нагоди 207-ї річниці від дня народження великого Кобзаря, в місті Хмільник за участю голови Хмільницької районної ради Юрія Слабчука, представників райдержадміністрації, районної та міської ради відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку та вшанування пам'яті видатного українського поета й художника.

Детальніше

                                                                                     9 березня 2021року Україна та світова спільнота відзначатиме  день народження Т.Г.Шевченка - духовного батька України, який присвятив своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості, козацької звитяги та культури нашого народу.

Детальніше

Шановні жінки! Щиро, від усієї душі, вітаю Вас з чарівним весняним святом  – Міжнародним днем прав жінок і миру.

Детальніше

     4 березня в місті Калинівка відбулася інформаційна зустріч «Можливості розвитку територіальних громад», яку представники обласної Ради проводили спільно із фондом громади "Подільська громада" для громад усіх шести районів Вінниччини.

Детальніше
COVID-19
2021-03-03 10:00:00

     Станом на 10.00 год 3березня 2021 року, за добу, в Хмільницькому районі зафіксовано 102 нових випадки  захворювання на COVID-19,  30 осіб, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків –4046 , з них  3187 –   одужали,  642 – на амбулаторному лікуванні, 69 –померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 59  осіб, у 1-й міській лікарні м.Вінниця –  4 особи, у Вінницькій центральній районній лікарні – 2 особи, у Вінницькій обласній дитячій інфекційній лікарні – 5 осіб, в Козятинській центральній районній лікарні – 15 осіб,  в Калинівській центральній районній лікарні – 52 особи.

Детальніше