14 січня 2021 року пішов з життя Михальчук Анатолій Миколайович.       Анатолій Миколайович  - народився 01.11.1932 р. в с. Червона Трибунівка, Калинівського району, працював на посаді начальника Хмільницького управління сільського господарства, голови райвиконкому та першого секретаря Хмільницького міськкому Компартії України.      За вагомий внесок в соціально-культурний розвиток міста та району Ана­толій Миколайович нагороджений орденами „Трудового Червоного Прапора”, „Знак пошани”, медалями.

Детальніше

Відповідно до наказу  Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області №223 від 30.12.2020 року, Відділ у Хмільницькому районі надає затвердженні Інформаційні картки адміністративних послуг, які надаються структурними підрозділами у районах та м. Вінниця Головного правління Держеокадастру у Вінницькій області.

Детальніше

    11 січня 2021 голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук відвідав військову частину А1445 в селі Гущинці та привітав усіх з початком нового навчального року. Разом з командиром частини та капеланом вшанували пам’ять загиблих воїнів, поклавши квіти до меморіальної дошки.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району, щиросердечно вітаю Вас із найвеличнішим релігійним святом Різдвом Христовим!!!

Детальніше

Дорогі земляки – жителі Хмільницького району! Від імені депутатського корпусу Хмільницької районної ради та від себе особисто щиро вітаю Вас з прийдешніми Новорічними та Різдвяними святами!

Детальніше

29 грудня 2020 року голова обласної Ради Вячеслав Соколовий провів робочу зустріч з головами районних рад Вінниччини.  У зустрічі взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон, заступники Ігор Івасюк, Анатолій Ткач і голови шести райрад: Юрій Слабчук (Хмільницька райрада), Анатолій Бешлей (Жмеринська райрада), Василь Неборецький (Тульчинська райрада), Віталій Савчук (Гайсинська райрада), Іван Телеватюк (Могилів-Подільська райрада), Ігор Шутак (Вінницька райрада).

Детальніше