14 травня 2015 року о 10 годині ранку в малому залі районного Будинку культури, відповідно до частини 4 статті 46, пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, відбулась 35 сесія районної ради 6 скликання.
9 травня 2015 року голова Хмільницької районної ради Василь Чмелюк, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, міський голова Василь Грушко взяли участь у пам'ятній ході і пам'ятному заході "Перемога, свята Перемога", який відбувся на площі Перемоги в Хмільнику.
12 травня 2015 року у місті Хмільнику на базі санаторію «Радон» відбулась науково-практична конференція «Добровільне об'єднання територіальних громад: позитивні очікування, виклики, ризики», метою якої було напрацювання спільних рішень щодо впровадження реформ територіальними громадами та місцевими органами державної влади Вінниччини за сприяння Вінницької обласної державної адміністрації.
8 травня 2015 року, у День пам’яті та примирення, на Хмільниччині пройшов марш Миру по маршруту Хмільник-Кропивна-Уланів-Широка Гребля-Хмільник та урочистий концерт з нагоди 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі.
7 травня 2015 року о 10:00 в малому залі відбулося обговорення перспективного плану формування територій громад Хмільницького району.
5 травня 2015 року в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулося засідання робочої групи зі сприяння підготовки перспективного плану формування територій громад області.