Шановні наші захисники та захисниці! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто сьогодні стоїть на захисті нашої Батьківщини, бореться із рашиським агресором. Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників та захисниць, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Ви є прикладом незламності духу, самовідданості та пожертви в ім‘я нашої держави, в її майбутнє.  Прийміть найщиріші слова вітання  Бажаю Вам  впевненості у своїх силах у боротьбі із лютим ворогом,  мужності, відваги  та незламності у вашій нелегкій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України. Ми обов‘язково переможемо!      Слава УКРАЇНІ! Голова Хмільницької районної ради Юрій СЛАБЧУК.

Детальніше

Сьогодні ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського спрямування.

Детальніше

За ініціативи Хмільницької районної ради та громадської організації «АСОЦІАЦІЯ САПЕРІВ УКРАЇНИ» уже більше ніж 100 сімей  внутрішньо переміщених осіб на території Хмільницького району отримали разову фінансову допомогу від міжнародних партнерів у розмірі 6600 грн. на члена сім’ї.  Організацію робіт по наданню зазначеної допомоги забезпечили органи соціального захисту громад району та районна рада. Насамперед кошти отримали багатодітні сім’ї, люди з інвалідністю та малозабезпечені категорії громадян.

Детальніше

З болем та сумом повідомляємо, що 17 жовтня перестало битися серце доброї та щирої людини, високого професіонала, депутата районної ради багатьох скликань, колишнього голови районної ради та районної державної адміністрації Метя Михайла Івановича.

Детальніше

   З сумом повідомляємо, що 13 жовтня  на 54 році життя померла депутат Хмільницької районної ради 8 скликання Крилова Лілія Анатоліївна, людина прекрасної душі, відкритого доброго серця.

Детальніше

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, нас точно чекає Перемога! Щиро зичимоВам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Детальніше