20 грудня 2019 року в районному Будинку культури за ініціативи голови Хмільницької районної Асоціації органів місцевого самоврядування Юрія Шевченка було проведено Новорічний ранок для дітей членів Асоціації.

Детальніше

19 грудня 2019 року голова Хмільницької  районної ради Зоя Бонсевич з подарунками з нагоди святкування Дня Святого Миколая відвідала багатодітну сім’ю Басюка Віталія у селі Кустівці Хмільницького району.

Детальніше

19 грудня 2019 року голова Районної ради Зоя Бонсевич  та голова Хмільницької районної Ассоціації  органів місцевого самоврядування Юрій Шевченко з нагоди святкування Дня Святого Миколая з подарунками завітали до Комунальної  установи «Хмільницької центральної районної  лікарні».

Детальніше

До дня Святого Миколая,  Хмільницькою районною радою,  Хмільницькою районною державною адміністрацією та службою у справах дітей Хмільницької районної державної адміністрації було  проведено Акцію «Святий Миколай йде до тебе!».

Детальніше

18 грудня 2019 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 38 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

17 грудня,   на запрошення адміністрації НВК ЗШ І-ІІІ ст. с. Сьомаки  працівники Хмільницького бюро правової допомоги  та Служби у справах дітей Хмільницької РДА  для учнів 5-7-х класів провели лекцію на тему: «Мої права та обов’язки!».

Детальніше