20 вересня про права дітей дізнались учні 2 – 4 класів НВК "ЗШ І-ІІІ ст. – ДНЗ " с. Лозова. Тематичний урок проведено заступником начальника відділу Хмільницького бюро правової допомоги Інною Шереметою спільно з провідним спеціалістом Служби у справах дітей Хмільницької РДА Людмилою Донченко.
20 вересня 2018 року о 10 годині ранку в малому залі Будинку культури відбулась 29 сесія районної ради 7 скликання.
17 вересня у кабінеті голови районної ради відбулася робоча нарада по питанню встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку.
14 вересня 2018 року у приміщенні КУ «Хмільницька ЦРЛ» відбулося виїзне засідання госпітальної ради Північного госпітального округу.
12 вересня 2018 року відбулось спільне засідання президії та постійних комісій районної ради.
11 вересня працівниками Хмільницького бюро правової допомоги Ганною Мариніч та Інною Шереметою забезпечено роботу мобільного пункту консультування громадян Уланівської територіальної громади. За традицією консультування громадян проходило в приміщенні Уланівської сільської бібліотеки. За юридичною допомогою звернулось 5 громадян, яким було надано 7 консультацій. Громадяни звертались з земельних, спадкових, сімейних та інших питань. По завершенню консультування, усім присутнім було надано рекламну продукцію з контактами бюро .