26 липня 2017 року о 09:20 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності, на якому були розглянуті проекти рішень заплановані для розгляду на позачерговій 19 сесії районної ради.
22 серпня 2017 року, напередодні Дня незалежності України, в залі Хмільницької районної державної адміністрації відбулося урочисте відкриття районної Дошки пошани, нагородженно переможців першого районного конкурсу "Людина року", підведено підсумки районного конкурсу з благоустрою населених пунктів.
Шановні жителі Хмільниччини, дорогі гості! Від депутатського корпусу районної ради щиро вітаю Вас з найголовнішими святами нашої держави - Днем Державного Прапора та Днем Незалежності України !
18 серпня 2017 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року» у наступному складі:
16 серпня 2017 року о 11:00 в приміщенні клубу с.Кустівці відбувся районний конкурс "Співуча родина".
8 серпня в приміщенні Уланівської сільської бібліотеки, до Міжнародного Дня молоді, працівниками Хмільницького бюро правової допомоги проведено круглий стіл на тему: «Ми за гендерну рівність». Участь у даному заході взяли працівники Уланівської сільської ради, працівники та читачі Уланівської сільської бібліотеки.