10 жовтня 2019 року о 09:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради.

Детальніше

10 жовтня 2019 року о 09:00 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарному засіданні сесії районної ради.

Детальніше

1 жовтня 2019 року в Хмільницькій центральній районній лікарні відбулося відкриття нового відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, яке розмістили в колишньому неврологічному відділенні, де є окремий під’їзд до дверей та облаштовано пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше

04 жовтня 2019 р. в малому залі районного будинку культури відбулись урочисті проводи до лав збройних сил України призовників Хмільницького району та м.Хмільника.

Детальніше

03 жовтня 2019 року у районному Будинку культури працівників освіти району та міста привітали заступник голови районної ради Анатолій Войцещук, заступник голови райдержадміністрації  Микола Чикотун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Андрій Жук , міський голова Сергій Редчик,  а від імені народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина подяки вручили помічники-консультанти.

Детальніше
Семінар-тренінг
2019-09-27 14:21:25

27 вересня 2019 року о 10:00 в приміщені Районного будинку культури в читальному залі бібліотеки для дорослих проведений семінар-тренінг «Впровадження тендерних підходів на місцевому рівні», що включав ознайомлення з поняттям «гендерно-орієнтоване бюджетування».

Детальніше