Рішення Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року»

Детальніше

08 серпня 2018 року відбулось засідання Організаційного комітету з проведення районного конкурсу «Людина року» у наступному складі:

Детальніше

31 липня 2018 року в селі Куманівці відбулась визначна подія для парафіян Української Православної Церкви Київського патріархату: після звершення молитви Отцем Іваном настоятелем храму Святих Першоверховних апостолів Петра і Павла разом  зі священниками та гостями  освятили та встановили надкупольний  Хрест новобудованого храму  на честь Святого Андрія Первозванного. Від імені районної влади  жителів привітала - голова Хмільницької районної ради  Зоя Григорівна Бонсевич.  

Детальніше
Співуча родина
2018-07-26 08:55:06

25 липня 2018 року о 15:00 в приміщенні клубу с.Куманівці відбувся районний конкурс "Співуча родина".

Детальніше

    24 липня 2018 року в залі  районної державної адміністрації відбулось засідання президії районної ради за участю представників постійних комісій районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального  захисту населення  та з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності.

Детальніше

12 липня 2018 року в місті Хмільнику відсвяткували храмове свято та четверту річницю з дня освячення хреста, на місці якого побудовано храм Святих першоверховних апостолів Петра і Павла. 

Детальніше