Шановні жителі Хмільницького району!
Прийміть найщиріші вітання з Великоднем – воістину величним торжеством перемоги життя над смертю! Це свято покликане утверджувати віру та надію в серці кожного християнина, воно є символом Господньої любові до усього людства.

Детальніше

В рамках місячника по благоустрою та підготовки до Великодніх свят 23 квітня працівниками виконавчого апарату районної ради проведено прибирання території біля приміщення районної ради.

Детальніше
Серце до серця
2019-04-18 14:04:21


В рамках благодійної акції фонду «Серце до серця» працівниками районної ради зібрано 850 грн. Зазначені кошти будуть використані на лікування хворих дітей та придбання медичного обладнання для дитячих лікарень.

Детальніше

17 квітня 2019 року в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації пройшло свято обдарованих дітей Хмільницького району «Таланти вітають таланти».

Детальніше
Онлайн-семінар
2019-04-16 15:01:46

16  квітня  2019 року  об  11:00  в залі засідань Хмільницької РДА  відбувся  онлайн-семінар  на тему  «Актуальні  питання  діяльності  органів  місцевого самоврядування», організований Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування.

Детальніше

11 квітня 2019 року в рамках місячника по благоустрою населених пунктів працівниками виконавчого апарату районної ради було проведено прибирання узбіччя дороги та територію біля пам'ятника Воїнам 18-ї Армії.

Детальніше