З 12 по 17 травня 2019 року на Вінниччині проходить 17 Міжнародний фестиваль імені П.І.Чайковського та Н.В. фон Мекк. В концертах беруть участь близько 200 артистів  різних колективів та солісти з 6 країн світу. 15 травня 2019 року  у Хмільницькій школі мистецтв  відбувся  один з фестивальних концертів, на якому виступив подільський камерний хор «Леонтович–капела» під керівництвом талановитого хормейстера Ольги Бабошиної, солісти – Наталія Лановенко, Олександр Онофрійчук, ведуча заходу – Леся Смішко.                

Детальніше
Урочисті заходи
2019-05-10 08:16:50

9 травня 2019 року у м. Хмільнику відбулися урочисті заходи, присвячені відзначенню Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Детальніше

08 травня 2019 року в залі засідань Хмільницької РДА відбулось спільне засідання комісій районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення і з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності, на якому було розглянуто питання про внесення змін до програми розвитку культури та духовного відродження Хмільницького району на 2016-2020 роки.

Детальніше

7 травня 2019 року, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, делегація керівників області та району відвідали ветеранів війни. 

Детальніше


Дорогі ветерани! Шановні земляки!
Від щирого серця вітаю кожного з вас з Днем пам'яті та примирення та з Днем перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! Цей день об'єднує нас усіх у народ, який поважає святині рідної землі, героїзм фронтовиків і пам’ять про загиблих. Ми, українці, завжди прагнули й прагнемо тільки миру, адже кожна п'ядь нашої землі закривавлена кров’ю її героїв.

Детальніше


Шановні земляки!
Трагедія, яка сталася 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, навічно відбилася на людських долях та серцях. Її наслідки переслідуватимуть нас іще не одне покоління. Дзвони Чорнобиля досі лунають над нами, і від того відлуння серце досі обливається кров’ю. 

Детальніше