Хмільницька районна рада

Дорогі захисники та захисниці України! Ваша відвага, самовідданість та жертовність заслуговують на найвищу похвалу.Ви — наша надія та найвеличніші герої, які стоять на варті нашої свободи та незалежності. Бажаємо вам міцного здоров'я, родинного затишку і безмежного щастя!Нехай мир завжди супроводжує вас на цьому шляху, а ваша мужність ніколи не залишає вас. З Днем Захисників!

Детальніше

23 серпня відбулось пленарне засідання 22-ї позачергової сесії Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

Сьогодні минуло вже 32 роки відтоді, як ти здобула довгоочікувану незалежність. В цей день бажаємо вам миру, міцного здоров'я, великого родинного щастя, взаєморозуміння, злагоди та добробуту.

Детальніше

Державний прапор – це символ духу і свободи нашої країни. Це символ всіх головних етапів і звершень, які сталися протягом усіх років незалежної України. Нехай блакитне небо було мирним і ясним, а жовті поля пшениці дають добрий урожай. Вітаємо з Днем Державного прапора України!

Детальніше

23 серпня 2023 року об 11 годині скликається  пленарне засідання позачергової 22 сесії районної ради  8 скликання.

Детальніше

Сьогодні у нашій країні відзначають День української державності.  Цінуємо те, за що боролися наші предки, і те, за що баряться наші воїни на фронті сьогодні. Пам’ятаємо всіх, хто загинув у цій боротьбі, будуємо майбутнє, в якому нам самим хотілося б жити.  Бажаємо відчувати єдність та приналежність до української родини, де б ви не були. Щоби ідентичність українців сприяла процвітанню Батьківщини. Щоби ми щасливо жили у своїй країні, стверджувались на своїй землі.

Детальніше