Хмільницька районна рада
9 сесія 8 скликання
2021-06-17 12:30:05

      Сьогодні, 17 червня, під керівництвом голови районної ради Юрія Слабчука відбулось засідання позачергової 9 сесії Хмільницької районної ради 8 скликання. Вперше в історії районної ради засідання було проведено  в режимі відеоконференції, тобто дистанційно. У сесії взяли участь голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец та 29 депутатів районної ради. До порядку денного сесії було внесено одне питання «Про звернення депутатів Хмільницької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо повернення субрегіональному рівню його повноважень та відповідне забезпечення фінансовими ресурсами». Рішення з цього питання було прийнято одноголосно.

Детальніше

     16 червня на Вінниччині відбувся традиційний VІІІ турнір з футболу, присвячений пам'яті видатного українського автогонщика, калинівчанина Вадима Нестерчука, багаторазового учасника змагань ралі Дакар.      В турнірі взяли участь 4 команди: 2 команди з Хмельницького Футбольна академія «Поділля», команда з Житомира «Олімпієць» та команда з Калинівки «ДЮСШ Калинівка».      До підведення підсумків та нагородження переможців долучився голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук. Вітаючи юних спортсменів, Юрій Олексійович побажав усім успіхів, не здаватися, бути наполегливими і перемагати у змаганнях усіх рівнів та вручив капітанам команд, що здобули переможні місця, футбольні м'ячі для тренувань.

Детальніше

   Сьогодні голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук із робочим візитом відвідав 9-ту державну пожежно-рятувальну частину в Хмільнику та привітав начальника управління з призначенням.    Нещодавно Хмільницьке районне управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області очолив полковник служби цивільного захисту Олександр Нечко, який до цього часу очолював Хмільницький районний сектор обласного відомства.

Детальніше

    Щодо плати за землю    ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує фізичним особам про порядок адміністрування земельного податку. Слід пам’ятати, що сплачують податок власники земельних ділянок, земельних часток (паїв) та землекористувачі. Нарахування сум податку фізичним особам проводиться контролюючими органами на підставі даних з державного земельного кадастру. До 1 липня поточного року платникам направляються податкові повідомлення-рішення із зазначенням сум податку, яку необхідно сплатити протягом 60 днів з дня отримання податкового повідомлення-рішення. Звертаємо увагу, що від сплати даного податку звільняються:

Детальніше

   Єдиний соціальний внесок - хто не платить?   ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує про норми Закону України від 08 липня 2010 року № 2464 «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування». Відповідно до ст..4 даного документу звільняються від сплати за себе єдиного соціального внеску фізичні особи - підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування, особи, які провадять незалежну професійну діяльність, члени фермерського господарства, якщо вони отримують пенсію за віком або за вислугу років, або є особами з інвалідністю, або досягли віку, встановленого ст. 26 Закону України від 09.07.2003 №1058-IV «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», та отримують відповідно до закону пенсію або соціальну допомогу. Такі особи можуть бути платниками єдиного внеску виключно за умови їх добровільної участі у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Детальніше

   17 червня 2021 року о 10 годині скликається дистанційне пленарне засідання позачергової  9 сесії районної ради  8 скликання.    На розгляд дистанційного пленарного засідання пропонується внести наступне питання:    1) Про Звернення депутатів Хмільницької районної ради до Президента України, Кабінету Міністрів України та Верховної Ради України щодо повернення субрегіональному рівню його повноважень та відповідне забезпечення фінансовими ресурсами.

Детальніше