Хмільницька районна рада

                                                                      14 жовтня – особливий день в Україні, в який відзначають одразу три свята: День захисників і захисниць України, Деньукраїнського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Саме Свята Покрова здавна була захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Незважаючи на всі випробування, дух українського народу не вдається зламати жодному з ворогів й нині, у важкий для країни час, українці вкотре довели, що в їхніх жилах тече кров вільних і мужніх козаків.

Детальніше

     Сьогодні заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець та голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец привітали із Днем захисників і захисниць України учасників АТО/ООС, вручили Почесні грамоти районної ради та райдержадміністрації, грошові нагороди та подяки облдержадміністрації і обласної ради, подякували військовослужбовцям за мужність, стійкість і гідний захист держави та побажали міцного здоров'я на довгі роки, злагоди, добра, успіхів у повсякденному житті та у військовій службі.

Детальніше

    Сьогодні в Калинівці відбувся урочистий захід, присвячений Дню захисників і захисниць України та Дню Українського козацтва. Урочисте зібрання відкрив духовий оркестр військової частини 3028 Національної гвардії України.      Подякувати захисникам та згадати тих, хто поклав своє життя заради нашого майбутнього прийшли голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, Калинівський міський голова Василь Поліщук, депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук, заступник голови Хмільницької райдержадміністрації  Богдан Зубчик,  голова  «Об’єднання учасників бойових дій та патріотів України» Сергій Говоруха.

Детальніше

     Як надається додаткова оплачувана відпустка для учасників бойових дій та інвалідів війни?      Відповідно до статті 162 Закону про відпустки учасники бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, статус яких визначено Законом України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», мають право на додаткову оплачувану відпустку (далі — додаткова відпустка учасника бойових дій). Тривалість такої відпустки становить 14 календарних днів на рік.                         

Детальніше
Пункти вакцинації
2021-10-11 16:17:38

     На Вінниччині у відділеннях «Укрпошти» відкрили 18 пунктів вакцинації від COVID-19. Вакцинальна кампанія направлена на осіб, старших 65 років. Адреси пунктів вакцинації у Хмільницькому районі: - Козятин, вул. 8-ми Гвардійська , 56; - Хмільник, площа Перемоги, 2; - Калинівка, вул.Незалежності, 67.      Бережіть себе та будьте здорові!

Детальніше

     ГУ ДПС у Вінницькій області звертає увагу платників, що дистанційна форма комунікації є найбезпечнішою, особливо у період дії карантинних заходів. Наразі в ДПС України функціонує та постійно вдосконалюється безкоштовний сервіс «Електронний кабінет». Це сервіс, за допомогою якого здійснюється взаємодія органів ДПС та платників податків у режимі реального часу за допомогою персональних комп’ютерів та смарт-пристроїв без встановлення спеціалізованого програмного забезпечення. «Електронний кабінет» знаходиться на офіційному вебпорталі ДПС України за адресою https://cabinet.tax.gov.ua. У відкритій частині кабінету платник має можливість переглянути таку інформацію: новини ДПС; бланки звітності; календар платника; податкову карту України; контакти ЦОПів; інструкцію користувача; інформацію загальнодоступних реєстрів.

Детальніше