Хмільницька районна рада

10 січня 2019 року відбулася робоча поїздка голови районної ради Зої Бонсевич, голови районної державної адміністрації Євгенія Буткевича та начальника відділу освіти райдержадміністрації Андрія Жука  до комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Хмільницької районної ради», розташованої в с.Уланів.

Детальніше

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті 289 Податкового кодексу України повідомляє наступне: 

Детальніше

Хмільницький обєднаний районний військовий комісаріат запрошує на контрактну службу: Відповідно до встановленого порядку, на військову службу за контрактом приймаються громадяни України, які пройшли медичну комісію, професійно-психологічний відбір та відповідають встановленим вимогам проходження військової служби, з числа: - військовослужбовців, які проходять строкову військову службу або військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період; - громадян призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну середню освіту; - військовозобов’язаних, резервісти віком від 18 до 60 років; - жінок з відповідною освітою віком від 18 до 50 років.

Детальніше

13 січня 2019 року об 11:00 на площі біля Будинку культури в селі Скаржинці відбудеться другий районний фестиваль щедрівок і колядок «Защедруймо нашій господині - славній Україні!».

Детальніше
90-річний ювілей
2019-01-08 14:34:35

08 січня 2019 року голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької районної державної адміністрації Євгеній Буткевич, Голодьківський сільський голова Сергій Остапенко привітали теплими словами, цінними подарунками і квітами з поважним 90-річним ювілеєм Красильника Юхима Антоновича.  

Детальніше

Дорогі хмільничани! Від імені депутатського корпусу районної ради та від мене особисто прийміть щирі вітання із  найвизначнішим релігійним святом - Різдвом Христовим! Відзначаючи цю надзвичайно важливу  подію для кожного з нас – народження Спасителя, ми наповнюємо свої душі добром, надією та вірою.

Детальніше