Хмільницька районна рада
День енергетика
2020-12-21 16:59:55

Шановні працівники енергетичної галузі! Вітаю вас з професійним святом – Днем енергетика!

Детальніше

Шановні працівники Державної служби зайнятості України! Щиро вітаю вас з нагоди професійного свята. Значення вашої праці у  сучасному суспільстві важко переоцінити. Адже саме завдяки вашому професіоналізму в країні вирішуються питання регулювання ринку праці та соціального захисту безробітних громадян. 

Детальніше

Дорогі земляки! Ось і завітало до нас одне з найочікуваніших свят – День святого Миколая. Це свято приносить до наших домівок світлу радість та гарні сподівання.

Детальніше

17 грудня відзначається День працівника державної виконавчої служби. В офіційному календарі професійних свят він з’явився після підписання відповідного Указу Президентом України в липні 2009 року. Шановні працівники державної виконавчої служби! Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівника державної виконавчої служби!

Детальніше

18 грудня 2020 року голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук та заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець ознайомились з роботою комунального некомерційного підприємства  «Хмільницька центральна районна лікарня», оглянули відділення лікарні та вручили сертифікат на отримання напівавтоматичного біохімічного аналізатора.

Детальніше

18 грудня 2020 року, з метою підтримки військовослужбовців, які беруть участь в операції Об’єднаних сил із стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій і Луганській областях, у зв’язку з наближенням різдвяних та новорічних свят, підприємства, установи та організації  Хмільницького району взяли участь у гуманітарній акції щодо збору продуктів харчування.

Детальніше