Хмільницька районна рада

04 жовтня 2019 р. в малому залі районного будинку культури відбулись урочисті проводи до лав збройних сил України призовників Хмільницького району та м.Хмільника.

Детальніше

03 жовтня 2019 року у районному Будинку культури працівників освіти району та міста привітали заступник голови районної ради Анатолій Войцещук, заступник голови райдержадміністрації  Микола Чикотун, начальник відділу освіти райдержадміністрації Андрій Жук , міський голова Сергій Редчик,  а від імені народного депутата України Петра Васильовича Юрчишина подяки вручили помічники-консультанти.

Детальніше

1 жовтня 2019 року в Хмільницькій центральній районній лікарні відбулося відкриття нового відділення екстреної невідкладної медичної допомоги, яке розмістили в колишньому неврологічному відділенні, де є окремий під’їзд до дверей та облаштовано пандус для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Детальніше
Семінар-тренінг
2019-09-27 14:21:25

27 вересня 2019 року о 10:00 в приміщені Районного будинку культури в читальному залі бібліотеки для дорослих проведений семінар-тренінг «Впровадження тендерних підходів на місцевому рівні», що включав ознайомлення з поняттям «гендерно-орієнтоване бюджетування».

Детальніше

26 вересня 2019 року в Хмільнику на Майдані Свободи відбувся мітинг пам’яті та прощання із загиблим в зоні операції об’єднаних сил Андрієм Сторожуком з села Педоси Хмільницького району.

Детальніше
Співчуваємо
2019-09-25 12:38:27

Під час виконання бойового завдання  від пострілу снайпера в районі населеного пункту Мар’їнка Донецької області в зоні проведення ООС 24 вересня загинув старший солдат Андрій Сторожук, 1992 року народження, родом із села Педоси. Хмільницька районна рада висловлює щирі співчуття близьким та рідним загиблого. Вічна слава Героям!

Детальніше