Хмільницька районна рада

Відповідно до статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” 25 квітня  2014 року о 10 годині в малому залі районного Будинку культури скликається позачергова 26 сесія районної ради 6 скликання.

Детальніше

04 квітня  2014 року о 10 годині  в малому залі районного Будинку культури відбулось пленарне засідання позачергової 25 сесії районної ради 6 скликання, на якому було розглянуто 15 питань.

Детальніше

03 квітня 2014 р. у м.Вінниці був проведений короткостроковий семінар для голів районних державних адміністрацій, голів районних рад, міських, сільських та селищних голів, на якому були присутні голова Хмільницької районної ради Чмелюк Василь Арсеньович, голова Хмільницької райдержадміністрації Буткевич Євгеній Віталійович та сільські голови Хмільницького району.

Детальніше

01 квітня 2014 року о 10:00 відбулось засідання президії районної ради. На засіданні розглядались питання, які вносяться на розгляд чергової 25 сесії районної ради 6 скликання. Члени президії погодили порядок денний 25 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановано до розгляду.

Детальніше

Звернення членів Координаційної ради при голові Вінницької обласної Ради щодо суспільно-політичної ситуації в Україні

Детальніше

18 березня 2014 року з нагоди 70-річчя визволення Хмільницького краю від від фашистських загарбників керівництво району вшанувало пам’ять воїнів, полеглих у боях.

Детальніше