Хмільницька районна рада

Станом на 09.00 год 07 серпня 2020 року на Хмільниччині не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19.

Детальніше

6 серпня 2020 року в селі Качанівка відбулося поховання загиблого 5 серпня внаслідок дорожньо-транспортної пригоди у м. Гайсин учасника бойових дій з агресором на сході України Богдана Поліщука. Вшанували пам’ять військовослужбовця і провели в останній шлях рідні, близькі померлого, голова Хмільницької районної ради Зоя Бонсевич, голова Хмільницької райдержадміністрації Максим Мазурик, голова Війтівецької ОТГ Станіслава Ядвіжина, жителі громади.

Детальніше

Станом на 09.00 год 06 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 2 нових випадки захворювання на COVID-19. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 98, з них  89 – одужали,  4 – на самоізоляції за місцем проживання, 2 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 2 особи, 1 - направлено для лікування у Вінницьку центральну районну лікарню.

Детальніше

Станом на 09.00 год 05 серпня 2020 року на Хмільниччині не зафіксовано нових випадків захворювання на COVID-19, одна особа, що перебувала в лікарні, померла. У неї було діагностовано гострий мієлоїдний лейкоз, полісигментарна пневмонія, легенева недостатність і коронавірусна інфекція. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 96, з них  89 – одужали,  3 – на самоізоляції за місцем проживання, 2 - померли, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 2 особи.

Детальніше

Станом на 09.00 год 04 серпня 2020 року на Хмільниччині зафіксовано 1 новий випадок захворювання на COVID-19. Загальна кількість підтверджених випадків по Хмільницькому району та місту Хмільник – 96, з них  89 – одужали,  3 – на самоізоляції за місцем проживання, 1 - померла, на лікуванні в інфекційному відділенні Хмільницької центральної районної лікарні перебуває 3 особи.

Детальніше

Центральна комісія  з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні 31 липня визначила регіони за рівнем поширення епідемічної небезпеки COVID-19.  До червоної зони буде віднесено Луцьк, Тернопіль та Кіцманський район Чернівецької області.

Детальніше