Хмільницька районна рада

     Сьогодні, напередодні відзначення Дня Конституції в Хмільнику на площі біля пам’ятника Тарасу Шевченку відбувся урочистий захід, присвячений 25-річчю Конституції України, в якому взяли участь заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець, голова Хмільницької райдержадміністрації Богдан Кузнец, заступник голови райдержадміністрації Богдан Зубчик, заступники міського голови Сергій Редчик та Андрій Сташко.

Детальніше

     24 червня голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук з робочим візитом відвідав Козятинську громаду.      Разом з головою обласної ради Вячеславом Соколовим та Козятинським міським головою Тетяною Єрмолаєвою оглянули вулицю Куликовського, проект капітального ремонту якої було затверджено обласною конкурсною комісією з питань відбору об’єктів комунальної власності у сфері дорожнього господарства та визначено як один із 34 проектів громад Вінницької області з реконструкції і капітального ремонту для фінансування у 2021 році.

Детальніше

     Козятинська громада ухвалила Стратегію розвитку 2030.     24 червня на сесії Козятинської міської ради ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року. Участь у сесії взяли голова обласної Ради Вячеслав Соколовий, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, депутати обласної РадиІгор Грубеляс та Юлія Радогощина.

Детальніше

     23 червня в Україні відзначається День державної служби. Люди, які обирають державну службу, заслуговують на глибоку повагу за свою самовіддану працю. Це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з другого – несуть подвійну відповідальність за добробут та майбутнє свого народу!                                     З нагоди професійного свята голова районної ради Юрій Слабчук та голова райдержадміністрації Богдан Кузнец привітали державних службовців Хмільницького району з Днем державної служби, побажали всім міцного здоров’я, невичерпної енергії та нових здобутків у роботі, а найголовніше, заслуженої шани та вдячності!

Детальніше

     У День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни ми вшановуємо пам’ять усіх, хто так і не повернувся, чиї життя були покалічені та зруйновані у тій страшній війні.      22 червня керуючий справами виконавчого апарату Хмільницької районної ради Євгеній Буткевич, представники райдержадміністрації, міської ради, військовослужбовці, ветерани взяли участь у пам'ятному заході до Дня скорботи та вшанування пам'яті жертв Другої світової війни в Україні та поклали квіти до Меморіалу воїнів-хмільничан, загиблих у роки Другої світової війни.

Детальніше

                                                      Шановні медичні працівники!    Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого професійного свята - Дня медичного працівника.    У переддень свята депутатський корпус Хмільницької районної ради висловлює всім працівникам медичної галузі безмежну вдячність за врятовані життя, за повернуте здоров'я і радість, адже коли здорові рідні і близькі – це щастя для кожної родини.                     

Детальніше