Хмільницька районна рада

   Всі ми родом із дитинства і про це нам щороку нагадує чудове свято – Міжнародний день захисту дітей, яке ми відзначаємо 1 червня.

Детальніше

     31 травня в м. Калинівка відбувся урочистий концерт з нагоди 27-ої річниці з Дня створення військової частини 3028 Національної гвардії України.      Окремий полк спеціального призначення Внутрішніх військ МВС України був заснований у 1994 році. Двадцять сім років історії військової частини 3028 нараховують сотні героїчних подвигів калинівських нацгвардійців у мирний час та під час російської агресії.

Детальніше

Шановні школярі, випускники, вчителі та батьки!     Від щирого серця вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника, яке знаменує завершення навчального року, подолання чергової сходинки в освоєнні знань.

Детальніше

    Сьогодні калинівчани відсвяткували день народження рідного міста.    На честь Дня міста звучали щирі побажання та вітання. Зі святом калинівчан привітали голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук, Калинівський міський голова Василь Поліщук та депутат Вінницької обласної ради Ілля Гуменчук.

Детальніше

     Сьогодні, в Калинівці у військовій частині 3028 Національної гвардії України відбулась церемонія складання Військової присяги на вірність українському народу.      Хлопці та дівчата, які ще вчора вважались цивільними, сьогодні присягли бути чесними, хоробрими, пильними воїнами, сумлінно та наполегливо вивчати військову справу, завжди бути готовими захищати незалежність та територіальну цілісність України, мир і добробут своїх батьків, рідних, усього народу.

Детальніше

      Сьогодні на площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку в місті Хмільник відбувся пам’ятний захід «Шевченко єднає!» з нагоди 160-х роковин перепоховання Кобзаря на Чернечій Горі в Каневі та 30-річчя встановлення пам’ятника Т.Г. Шевченку в місті Хмільнику.       Участь у пам’ятному заході взяли представники Хмільницької районної ради, Хмільницької райдержадміністрації, Хмільницької міської ради, установ та організацій, закладів освіти, культури, соціально-активні жителі міста та громади.

Детальніше