Хмільницька районна рада

31 липня 2018 року в селі Куманівці відбулась визначна подія для парафіян Української Православної Церкви Київського патріархату: після звершення молитви Отцем Іваном настоятелем храму Святих Першоверховних апостолів Петра і Павла разом  зі священниками та гостями  освятили та встановили надкупольний  Хрест новобудованого храму  на честь Святого Андрія Первозванного. Від імені районної влади  жителів привітала - голова Хмільницької районної ради  Зоя Григорівна Бонсевич.  

Детальніше

Продовжено відбір до вступу у вищі військові навчальні заклади. Всім бажаючим звертатися до Хмільницького районного об’єднаного військового комісаріату за адресою вул. Небесної Сотні, 22, м. Хмільник, тел.: 2-26-82.

Детальніше
Співуча родина
2018-07-26 08:55:06

25 липня 2018 року о 15:00 в приміщенні клубу с.Куманівці відбувся районний конкурс "Співуча родина".

Детальніше

    24 липня 2018 року в залі  районної державної адміністрації відбулось засідання президії районної ради за участю представників постійних комісій районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального  захисту населення  та з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності.

Детальніше

12 липня 2018 року в місті Хмільнику відсвяткували храмове свято та четверту річницю з дня освячення хреста, на місці якого побудовано храм Святих першоверховних апостолів Петра і Павла. 

Детальніше

 05 липня 2018 року о 10 годині ранку в  малому залі Будинку культури відбулась 28 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше