Хмільницька районна рада

16 квітня 2015 року відбулось урочисте відкриття реставрованої криниці - спадщини села Кривошиї.

Детальніше

10 квітня 2015 року в читальному залі районної бібліотеки для дорослих відбувся круглий стіл, під час якого учасники дискутували про забезпечення правовою допомогою мешканців сільських населених пунктів Хмільницького району. Участь в заході взяли працівники Центру правової інформації та консультацій, заступник голови районної ради Дячок Юрій Борисович, правові консультанти, які працюють в сільських громадах, представники органів влади та місцевого самоврядування, а також громадські активісти.

Детальніше

10 квітня 2015 року заступник голови районної ради Дячок Юрій Борисович і депутат районної ради Гринюк Анатолій Михайлович відвідали дитячі будинки сімейного типу родини Єфімових та родини Лецьких, привітавши їх подарунками з нагоди великого православного свята Великодня.

Детальніше
Суботник
2015-04-10 13:11:39

10 квітня 2015 року в рамках двомісячника з благоустрою населених пунктів та на передодні великого православного свята Великодня, працівники виковчого апарату районної ради провели прибирання територій, прилеглих до адмінприміщення.

Детальніше

04 квітня 2015 року в буинку культури с. Великий Митник відбулись урочисті проводи юнаків до збройних сил України.

Детальніше

02 квітня 2015 року відбулось засідання колегії районної державної адміністрації.

Детальніше