Хмільницька районна рада

21 листопада 2019 року о 09:00 відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний позачергової 37 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановано до розгляду.

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! Сьогодні наша держава відзначає День Гідності та Свободи. В цей день ми віддаємо шану громадянській звитязі, патріотизму і мужності людей, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли національні інтереси і європейський вибір нашої держави. 

Детальніше

Хмільницька районна рада оголошує конкурс на посади директорів закладів загальної середньої освіти Хмільницького району: КЗ "ОЗЗСО І-ІІІ ст. с. Сальниця" Хмільницького району НВК "ЗШ І-ІІІ ст. - ДНЗ" с. Томашпіль НВК "ЗШ І ст. - ДНЗ" с. Лелітка                                                      

Детальніше

Шановні аграрії Хмільниччини! Щиро вітаю вас з професійним святом – Днем працівників сільського господарства.

Детальніше

14 листопада 2019 року в Хмільницькому районному Будинку культури відбулися урочистості та святковий концерт з нагоди Дня працівників сільського господарства.

Детальніше

13 листопада 2019 року відбулось виїзне спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради та колегії районної державної адміністрації в Порицькій територіальній громаді.

Детальніше