Хмільницька районна рада

Відповідно до статті 46 та пункту 1 частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  05 грудня 2014 року о 10 годині  в малому залі районного Будинку культури відбулась 30 сесія районної ради 6 скликання.

Детальніше

В Хмільнику відбулося офіційне відкриття Кіноклубу медіа-просвіти з прав людини «DocudaysUA-Хмільник». Кіноклуб створено для проведення регулярних некомерційних показів документальних та навчальних кінофільмів про права людини з освітньою та правопросвітницькою метою.

Детальніше

Шановні хмільничани, працівники і ветерани  органів місцевого самоврядування,  депутати всіх рівнів! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування.

Детальніше

Шановні! Відповідно до норм чинного законодавства, голова районної ради щорічно звітує перед районною радою про свою діяльність, про роботу районної ради та про реалізацію регуляторної політики .

Детальніше

27 листопада в малому залі Хмільницького районного Будинку культури відбулася презентація збірки «Голосом Майдану».

Детальніше

25 листопада в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулася нарада з питань надання допомоги для матеріально-технічного  забезпечення 9-го  окремого мотопіхотного батальйону 30-ї окремої механізованої бригади.

Детальніше