Хмільницька районна рада

Шановна католицька громадо Хмільницького району! Святом свят і торжеством з торжеств величає Великдень церковний календар. Припадаючи на весняні дні, коли оживає природа, воно  своєю величчю пробуджує до добра наші душі, сприяє піднесеним почуттям у людських серцях.

Детальніше

28 березня о 11 годині в  малому залі районного Будинку культури відбулась позачергова 25 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше

28 березня 2017 року відбулось засідання президії, на якому було погоджено порядок денний позачергової 25 сесії районної ради та проекти рішень з питань, які заплановані до розгляду.

Детальніше

28 березня 2018 року о 09:45 відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджетно-фінансової діяльності та економічного розвитку, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарних засіданнях сесій районної ради.

Детальніше

28 березня 2018 року о 09:45 відбулось спільне засідання постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, розвитку населених пунктів, комунальної власності і постійної комісії районної ради з питань соціально-культурного розвитку та соціального захисту населення, з метою підготовки та погодження питань до розгляду на пленарномих засіданнях сесій районної ради.

Детальніше

28 березня о 11 годині в  малому залі районного Будинку культури скликається  позачергова 25 сесія районної ради 7 скликання.

Детальніше