Хмільницька районна рада

З великою шаною вітаємо всіх медичних працівників із їхнім професійним святом!  У цей особливий день хочемо віддати вам свою найщирішу вдячність за вашу безцінну працю. Ваші зусилля і самопожертва у боротьбі  за життя всіх українців у тилу та у зоні бойових дійзаслуговують найвищого визнання!  Зичимо вам міцного здоров'я, стійкості духу та віри у справу, яку ви робите. Нехай у вашому житті завжди буде радість від професійних здобутків і підтримка від тих, хто оточує вас з любов'ю.

Детальніше

Дорогі співвітчизники!

Детальніше

Сьогодні, 4 червня,  українці схиляють голови на знак вшанування пам'яті  дітей, які загинули внаслідок збройної агресії російської федерації проти України. За офіційними даними, лише з дня повномасштабного вторгнення, загинуло 484 українські дитини. За 466 дніввійни на кожен день випадає смерть дитини. Не пробачимо. Докладемо усіх зусиль, щоб покарати кожного росіянина, від рук якого постраждала українська дитина.

Детальніше

Вітаємо вірян західного обряду з Великоднем!

Детальніше

Сьогодні, 24 березня відбулось пленарне засідання 20-ї чергової сесії Хмільницької районної ради 8 скликання. Серед інших питань порядку денного, депутати заслухали звіт начальника Хмільницької районної військової адміністрації Богдана Кузнеца  про здійснення адміністрацією делегованих їй районною радою повноважень за 2022 р, та приняли по цьому питанню відповідне рішення.

Детальніше