Хмільницька районна рада

17 лютого 2020 року у с.Порик відбулися урочисті заходи, присвячені 100-річчю з дня народження Героя Радянського Союзу та Національного героя Франції Василя Васильовича Порика.

Детальніше

17 лютого 2020 року в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич, голови Хмільницької райдержадміністрації Максима Мазурика, заступників голови райдержадміністрації і голови районної ради, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації і районної ради, служб, організацій району.

Детальніше

15 лютого 2020 року, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану в Хмільницькому районному Будинку культури відбулися урочистості та виступ Вінницького вокально-інструментального гурту «Перевал». 

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

Детальніше

Хмільницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» № 128-IX від 20.09.2019 року передбачено певні зміни у порядку застосування РРО. 

Детальніше

В Україні триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних упродовж 2019 року. Утім, пунктом 179.2 статті 179 Податкового кодексу України визначено категорію громадян, яким не потрібно подавати до податкових органів річну податкову декларація про майновий стан та доходи за минулий рік (далі - Декларація). 

Детальніше