Хмільницька районна рада

18 лютого 2020 року у районному будинку культури відбувся святковий захід «35 років з піснею в серці» з нагоди 35-річчя з дня створення народного аматорського хорового колективу ветеранів війни та праці.

Детальніше

17 лютого 2020 року у с.Порик відбулися урочисті заходи, присвячені 100-річчю з дня народження Героя Радянського Союзу та Національного героя Франції Василя Васильовича Порика.

Детальніше

17 лютого 2020 року в залі засідань Хмільницької районної державної адміністрації відбулося засідання колегії районної державної адміністрації за участю голови Хмільницької районної ради Зої Бонсевич, голови Хмільницької райдержадміністрації Максима Мазурика, заступників голови райдержадміністрації і голови районної ради, керівників управлінь, відділів райдержадміністрації і районної ради, служб, організацій району.

Детальніше

15 лютого 2020 року, з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31-ї річниці виведення військ із Афганістану в Хмільницькому районному Будинку культури відбулися урочистості та виступ Вінницького вокально-інструментального гурту «Перевал». 

Детальніше

Шановні жителі Хмільницького району! Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2004 року, 15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. 

Детальніше

Хмільницьке управління ГУ ДПС у Вінницькій області нагадує платникам, що Законом України «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків в сфері торгівлі і послуг» № 128-IX від 20.09.2019 року передбачено певні зміни у порядку застосування РРО. 

Детальніше