Хмільницька районна рада

15 грудня 2020 року відбулися засідання постійних комісій районної ради.

Детальніше

15 грудня в Україні відзначається День працівників суду. Свято працівників судів було встановлено Указом Президента від 8 грудня 2000 року, "враховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права і розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави".

Детальніше

14 грудня 2020 року, заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець і заступник голови Хмільницької райдержадміністрації Юрій Шевченко вручили Почесну грамоту обласної державної адміністрації і обласної Ради та грошову винагороду Петру Плахотнюку – учаснику ліквідації аварії на ЧАЕС, жителю села Морозівка.

Детальніше

14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, який встановлений згідно з Указом Президента від 10 листопада 2006 року, на згадку про завершення 14 грудня 1986 року будівництва саркофагу над четвертим зруйнованим енергоблоком ЧАЕС.

Детальніше

12 грудня 2020 року у військовій частині 3028 Західного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України відбулась церемонія складання Військової присяги на вірність українському народові.

Детальніше

15 грудня 2020 року о 12:00 в малій залі Хмільницького районного Будинку культури скликається позачергова 2 сесія Хмільницької районної ради 8 скликання. 

Детальніше