Хмільницька районна рада

Сердечно вітаємо зі святом українців, котрі святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Бажаємо вам добра, сімейного затишку, перемоги і мирного неба!

Детальніше

15 грудня відбулася 19 позачергова сесія Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

15 грудня 2022 року об 11 годині в режимі відео конференції  (дистанційне засідання в онлайн режимі за допомогою системи ZOOM) скликається  пленарне засідання позачергової  19 сесії  Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

Шановні жителі територіальних громад, депутати, посадові особи місцевого самоврядування Хмільницького району!

Детальніше
Шановні наші захисники та захисниці! Від щирого серця вітаю Вас з Днем Збройних Сил України, святом кожного, хто сьогодні стоїть на захисті нашої Батьківщини, бореться із рашиським агресором. Збройні сили України – це армія сильних, відважних, мужніх захисників та захисниць, які до останнього подиху готові захищати рідну державу. Ви є прикладом незламності духу, самовідданості та пожертви в ім‘я нашої держави, в її майбутнє.  Прийміть найщиріші слова вітання  Бажаю Вам  впевненості у своїх силах у боротьбі із лютим ворогом,  мужності, відваги  та незламності у вашій нелегкій службі в ім'я єдиної, суверенної та незалежної України. Ми обов‘язково переможемо!      Слава УКРАЇНІ! Голова Хмільницької районної ради Юрій СЛАБЧУК.

Детальніше

Сьогодні ми вшановуємо патріотизм і мужність громадян, які восени 2004-го та в листопаді 2013 – лютому 2014 року стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини й громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського спрямування.

Детальніше