Хмільницька районна рада
Дорогі жінки!
2023-03-08 11:24:27

Дорогі жінки, вітаю вас із 8 березня! У Міжнародний жіночий день бажаю вам від щирого серця мирного неба, побільше світла, тепла, легкості. Будьте щасливі вдома, на роботі, благополуччя та сімейного затишку, а також успіхів у всіх починаннях. Здоров'я та душевної рівноваги, посмішок та сонячних днів.

Детальніше

 В Україні сьогодні – День пам’яті Героїв Небесної Сотні. Події 2013-2014 років назавжди змінили всіх нас. Саме в ці дні , під час Революції Гідності протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого апогею. Сьогодні ми  віддаємо шану тим, хто пожертвував найціннішим заради нашого майбутнього.

Детальніше

22 січня - особлива дата в історії України.Вітаємо всіх українців із Днем Соборності! Це одне з найважливіших свят нашої країни, яке символізує те, що ми всі - один народ і жодні кордони не зможуть розділити нас. Давайте завжди пам'ятати про це!

Детальніше

Вітаємо усіх українців, котрі святкують Різдво Христове за юліанським календарем!

Детальніше
З Новим Роком!
2023-01-02 06:59:25

Сердечно вітаємо зі святом українців, котрі святкують Різдво Христове за Григоріанським календарем! Нехай це чарівне свято наповнить ваше життя світлом, теплом, радістю та благополуччям. Бажаємо вам добра, сімейного затишку, перемоги і мирного неба!

Детальніше