Хмільницька районна рада

З болем та сумом повідомляємо, що 17 жовтня перестало битися серце доброї та щирої людини, високого професіонала, депутата районної ради багатьох скликань, колишнього голови районної ради та районної державної адміністрації Метя Михайла Івановича.

Детальніше

   З сумом повідомляємо, що 13 жовтня  на 54 році життя померла депутат Хмільницької районної ради 8 скликання Крилова Лілія Анатоліївна, людина прекрасної душі, відкритого доброго серця.

Детальніше

Шановні захисники і захисниці України! Ви довели, що є достойними нащадками українського козацтва. Впевнені, що завдяки таким Героям і Героїням, нас точно чекає Перемога! Щиро зичимоВам міцного здоров’я, незламного духу та мирного неба! Також сердечно вітаю Всіх із особливим Днем для українців – святом Пресвятої Покрови – єдиним релігійним святом, яке є одночасно національно-патріотичним та державним. У сьогоднішніх нелегких обставинах життя українського народу ми просимо Пресвятої Владичиці її Покрову над нами. Бажаю усім нам козацьких вчинків, звитяг і глибокої духовності. Нехай прагнення відстоювати свою волю та незалежність і надалі буде неодмінною рисою українців.

Детальніше

Сьогодні, 29 вересня в режимі відео конференції, відбулось пленарне засідання 18 –ї позачергової сесії Хмільницької районної ради 8 скликання.  

Детальніше

29 вересня 2022 року об 10 годині в режимі відеоконференції ((дистанційне засідання в онлайн режимі за допомогою системиZOOM) скликається  пленарне засідання позачергової  18 сесії Хмільницької районної ради 8 скликання.

Детальніше

Сьогодні, 24 серпня, ми традиційно відзначаємо День Незалежності України.

Детальніше