Хмільницька районна рада
COVID-19
2021-03-22 10:46:25

    Станом на 10.00 год 22 березня 2021 року, за три доби, в Хмільницькому районі  зафіксовано 276 нових випадків  захворювання на COVID-19, 62 особи, що хворіли на COVID-19, одужали. Загальна кількість підтверджених випадків – 5394, з них 3577– одужали, 1309 на амбулаторному лікуванні, 90 –померли, на стаціонарному лікуванні в Хмільницькій центральній районній лікарні перебуває 69 осіб, у 1-й міській лікарні м.Вінниця – 3 особи, у Вінницькій обласній дитячій інфекційній лікарні – 3 особи, в Козятинській центральній районній лікарні – 68 осіб,  в Калинівській центральній районній лікарні – 61 особа.

Детальніше

     18 березня минає 77-ма річниця визволення Хмільника та Хмільницького району від нацистських загарбників. Сьогодні відбувся пам’ятний захід, в якому взяли участь заступник голови Хмільницької районної ради Василь Карпінець, заступник голови Хмільницької РДА Юрій Шевченко,  заступники міського голови Сергій Редчик і Андрій Сташкота представники ветеранів.

Детальніше

Хмільницька районна рада оголошує прийом документів для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади керуючого справами Хмільницької районної ради.

Детальніше

Хмільницька районна рада оголошує прийом документів для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади начальника відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату Хмільницької районної ради.

Детальніше

     16 березня 0 10:00 годині в залі засідань Хмільницької райдержадміністрації відбулися позачергова 6 сесія та чергова 7 сесія Хмільницької районної ради 8 скликання.      На позачерговій 6 сесії були розглянуті питання:

Детальніше

    В зв’язку з завершенням процедури реорганізації районних рад ліквідованих районів припинила свою діяльність Калинівська районна рада.     15 березня, голова Хмільницької районної ради Юрій Слабчук разом з заступником голови Василем Карпінцем вручили працівникам грамоти, квіти та подякували за багаторічну, сумлінну працю, високий професіоналізм та вагомий внесок в роботу органів місцевого самоврядування.

Детальніше